Global Gazlı Amortisör - Medikal Uygulamalar için Gazlı Amortisör ve Bağlantı Parçası

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

OFİS ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pzt-Cuma 8:00 to 17:00


Medikal sektöründe hasta yatağının sırt yüksekliği, ayak kısmı yüksekliği, baş kısmı yüksekliğinin ayarlandığı bölmelerde blokajlı gazlı amortisörler kullanılmakta, mekanik, tel veya hidrolik hareket aktarım parçaları ile kilitlenme fonksiyonu tetiklenmektedir. 

Hasta yataklarındaki yan korkulukların yavaş açılması, sert bir düşüş yaşamaması için, yan korkuluklar üzerinde damper fonksiyonundaki gazlı amortisörler kullanılmaktadır.

İstenilen yüksekliğe göre ayarlanabilen yemek masalarında da gazlı amortisör kullanılmakta, düşey aşağı yönde esneme olması istenmeyen uygulama tipi için geliştirdiğimiz özel iç mekanizma ile hasta yemek masası çözümümüzü iş ortaklarımız ile birlikte son kullanıcıya sunmaktayız. 

Medikal sektöründeki yurtiçinde ve yurtdışında üretim yapan birçok firma, bir çok özel uygulamalarında , sunduğumuz mühendislik hizmetleri ile çözüm ortağı olarak işbirliğimize devam etmekteyiz. 

Sizde eğer medikal uygulamalarınız için rekabetçi fiyat tekliflerimize ulaşmak ve yeni ürünleriniz için arge çalışmasını birlikte sürdürmek isterseniz, bir takım olma heyecanı ile sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. 

Detaylı Bilgi ve destek için;

info[@]ggstr.com


FARKLI ÖZELLİKLERE ERİŞEBİLMEK İÇİN HESAP BİLGİLERİNİZ İLE GİRİŞ YAPIN

YENI HESAP TALEP ET

Şifrenizi mi unuttunuz?

ÜST